Samimi itiraf ediyorum ÇOOK Çalıştım. 23 yıl uluslararası  hava -gemi taşımacılığı yaptım şimdi bunun adına lojistik diyorlar:)) 5 yıl profesyonel 17 yıl girişimci olarak. 12. yılın sonunda bana bir ödül verdiler adına da YILIN EN'lerinden BAŞARI'' dediler işte o vakitlerde  nazara geldim  sanırım :) 5 yıl sürmedi   bu alanda bu kadar emek yeter dedim ve tanımadığım suların serinliğine bıraktım kendimi :)

Evvel Zaman Olur ki ! 

Taze ANNE idim.  Okumaya verdim kendimi.. Öğrenmeye,gelişmeye,öğrendikçe öğrenmeyi daha çok sevdim. 

Annelik harici neleri  öğrenebilmek  için emek verdin diye sorarsan; tanımadığım sularda yüzebilmek için kendimi tanımam gerektiğini farkettim bu yüzden iki farklı  ''Profesyonel Koçluk''  eğitimi tamamladım baktım birşeyler eksik üzerine ''Kariyer Geliştirme Danışmanlığı '' eğitimi aldım Bahçeşehir Üniversitesinden. Serde girişimcilik olunca ''İşletme Koçluğu'' da  eklemezsem ayıp ederdim kendime :) O gün bugündür ilgimi çeken her konuda öğrenmeye devam ediyorum... Bu bitmeyen muhteşem bir yolculuk..

Sosyal Sorumluluk , STK gibi kavramlarla tanıştım. Biliyorum çoook geç ama  ancak kısmet oldu diyelim. Sosyal Sorumluluk alanında göreceğiniz gibi arayı kapatmaya çalıştım..Arada bir bakmışım farkında varmdan eğitimci de olmuşum. 

Eğitim alanında neler yaptın dersen buraya bakabilirsin.

Tüm bu aşamaardan sonra farkettim ki ben artık sadece sosyal girişmeliyim. Ne yapsak acaba diye düşünürken evdeki pijamayı keserek oyuncak üretimine başladık. ''İpek Böceği'' markası ile ev kadınlarına sağlıklı oyuncaklar ürettirip   Avrupa'ya ihraç ediyoruz. Yolculuğun farklı bir boyutu..

Geldiğim nokta da benim geçtiğim serin sulardan  geçmek zorunda kalanlar , kalacak olanlar için (+ 35  yaş )  minimum üşüme ile:) yolculuklarına devam edebilmelerine katkı sunabileceğimiz bir yapı oluşturmaya çalışıyoruz. Üretkeniz.biz de benim gibi düşünen arkadaşlarımla. gelişmeye ,paylaşmaya,paylaşarak çoğalmaya devam edeceğim.Gelin birlikte çoğalalım...

© 2017 by Fatoş Somsa
 

 

532 283 02 69 

  • Facebook Clean