top of page

NEDEN LOJİSTİK

Işınlanma aktif olarak hayatımıza girene kadar  büyüyerek devam edecek  sektörlerden biri LOJİSTİK.  Lojistik uzmanlığının yanında dış ticaret ve gümrük konularına da hakim olmanızı sağlayan ; içine dalındığında  aynı zamanda bir kaç meslek sahibi olunmasını sağlayan verimli bir sektör. Dolayisi ile yeni bir meslek edinmek isteyen , sektörde çalışan ve kendini geliştirmek isteyen ve  işini büyüktmek isteyenler için uygun bir eğitim programıdır.

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

Ayfer Gürkahraman   :  Eğitimin yeterince etkili olduğunu düşünüyorum.

 

Ayberk Uzun : Eğitimden çok memnun kaldım. Kendimi tanımam için fırsat oldu. Bunun için öncelikle Fatoş Somsa’ya sonra bütün üretkeniz.biz eğitimcilerine teşekkür ederim.

 

Sezer Geç : Hava kargo taşımacılığı eğitimi, Drive ile belgelerin paylaşılması , gerekli evrakların fiziksel somut olarak verilmesine ve uygulamalı – örneklendirmeli anlatımları ile verimli bir eğitim olduğunu düşünüyorum.

 

Ozgü Uzunkaya  : Genel olarak hava kargo taşımacılığı sektörünü , iş süreçlerini , hazırlanması gereken evrakları , sorumlulukların kısa sürede öz olarak anlatıldığını düşünüyorum.

Utku Bahadır : Genel formattan memmun kaldım.

 

Ece Turgut : Birkaç ay sonra eğitimin verdiği cesaretle ihracat yapmayı düşünüyorum.

Lojistik Sektöründe Departmanar

havakargotasimaciligi21
havakargotasimaciligi21

press to zoom
havakargotasimaciligi22
havakargotasimaciligi22

press to zoom
havakargotasimaciligi14
havakargotasimaciligi14

press to zoom
havakargotasimaciligi21
havakargotasimaciligi21

press to zoom
1/3
bottom of page