top of page

NEDEN LOJİSTİK

Işınlanma aktif olarak hayatımıza girene kadar  büyüyerek devam edecek  sektörlerden biri LOJİSTİK.  Lojistik uzmanlığının yanında dış ticaret ve gümrük konularına da hakim olmanızı sağlayan ; içine dalındığında  aynı zamanda bir kaç meslek sahibi olunmasını sağlayan verimli bir sektör. Dolayisi ile yeni bir meslek edinmek isteyen , sektörde çalışan ve kendini geliştirmek isteyen ve  işini büyüktmek isteyenler için uygun bir eğitim programıdır.

KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

Ayfer Gürkahraman   :  Eğitimin yeterince etkili olduğunu düşünüyorum.

 

Ayberk Uzun : Eğitimden çok memnun kaldım. Kendimi tanımam için fırsat oldu. Bunun için öncelikle Fatoş Somsa’ya sonra bütün üretkeniz.biz eğitimcilerine teşekkür ederim.

 

Sezer Geç : Hava kargo taşımacılığı eğitimi, Drive ile belgelerin paylaşılması , gerekli evrakların fiziksel somut olarak verilmesine ve uygulamalı – örneklendirmeli anlatımları ile verimli bir eğitim olduğunu düşünüyorum.

 

Ozgü Uzunkaya  : Genel olarak hava kargo taşımacılığı sektörünü , iş süreçlerini , hazırlanması gereken evrakları , sorumlulukların kısa sürede öz olarak anlatıldığını düşünüyorum.

Utku Bahadır : Genel formattan memmun kaldım.

 

Ece Turgut : Birkaç ay sonra eğitimin verdiği cesaretle ihracat yapmayı düşünüyorum.

Lojistik Sektöründe Departmanar

bottom of page