top of page

Kurucu ortaklarından olduğum Üretkeniz.Biz; TOST KUŞAĞI olan ve bu kuşağın sorunlarına çözüm üretmek için çalışan sosyal girişim.

Tost Kuşağı; buzdolabından internetin baş döndürücü hızına kadar tüm değişimleri yaşamış, uyumlanmaya çalışmış, bugün 35 yaş ve üzerinde olan bireylerden oluşmaktadır. Bu kuşağın en temel sorunlarından birisi; hızlı değişimlerin yaşandığı  günümüzde işlerini korumak ve iş devamlılığını sağlamaktır.

Uzayan ömürler ve hızlı değişim, bireyleri birden çok kez meslek değiştirmeye zorluyor. İş değiştirme ve tutunma 

oldukça zor ve sancılı bir süreç.

Bizler öncelikle  35-70 yaş arasında tam zamanlı çalışamayan ya da çalışmak istemeyen yetkin bireylerin tekrar ekonomiye kazandırılması için çalışıyoruz.

Uzun soluklu hedefimiz ise yaş alan yaşam alanları oluşturmak, üretken yaşlılar olarak hayatlarımızı sürdürmek, yaşlı bakımına teknolojiye dayalı yenilikçi çözümler üretmektir.

Daha fazla bilgi için  

uretkeniz biz LOGO FINAL seffaf _LOGO beyaz-turkuvaz.png

Üretkeniz.Biz

Kurumsal
Gelişim
Eğitimleri

Danışmanlık

Girişim
Rehberliği

 

Kurumlar için, iletişim, kurum içi mentorluk, kurum içi girişimcilik, finansal okur yazarlık, sıcak satış, e-ticaret, e-ihracat, ihracat, iş modeli, lojistik  konularında  deneyimlerimi ihtiyaçlar doğrultusunda  atölyeler çalışmaları, eğitim, rehberlik  ve danışmanlık modelleriyle sunuyorum. Üretken ekibimizle neler yapabileceğinize göz atmak isterseniz www.uretkeniz.biz sayfamıza göz atmayı unutmayın. 

İş Birliği Yaptığımız Kurumlardan Bazıları  

Dünya Bankası.jpg
Ankara Sanayi Odası.png
Balıkesir kalkınma Ajansı.png
polatlı ticaret odası.jpg
Ankara Kalkınma Ajansı.png
bottom of page