Egitim Alanlarım

Egitimlerden Örnekler 

Kariyer Planlama - Uygulamalı Mülakat

Bahçesehir Üniversitesi ,Wissen Akademi

İşkur meslek edindirme eğitimini tamamlayan gençlere CV hazırlama - Uygulamalı Mülakat Eğitimleri verildi.  Tüin Balcıoğlu - Fatoş Somsa

3 Sınıf - 6 tam gün

METEK Projesi Mesleki Rehberlik ve Kariyer Danışmanlığı

Diyarbakır , Gaziantep ve Çorum illerinde  ortalama 240  eğitim veren meslek lisesi , meslek yüksek okulu ,ortaokul PDR ve branş öğretmenlerinin kariyer danışmanlığı alanında yetkinliklerini geliştirme eğitimi verildi. Çalışmalar her ilde 5 tam gün sürmüş olup 15 günde tamamlanmiştır. 

Kalder Kalite Zirvesi

EFQM Yolculuğunda Koçluğun Katkısı

Koçluk araçlarının şirket yönetim ve EFQM mükemmellik modelinde uygulanışı ile ilgili çalıştay moderatörlüğü

Mesleki Rehberlik ve Kariyer Danışmanlığı

Diyarbakır Burhanettin Yıldız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin yürütmekte olduğu ‘’Meslek Lisesi ve Özel Sektör İşbirliği İle Nitelikli İş Gücü Yetiştirme Projesi’’ kapsamında İş ve Kariyer Rehberlik Eğitimi ile ilgili 38 meslek alan öğretmeni ve 2 rehber öğretmenin katılımı ile toplam 40 kursiyere cumartesi ve pazarları 10'ar saat, hafta içi 6 saat olmak üzere toplam 60 saat Girişimcilik&İş ve Kariyer Rehberlik eğitimi verilmiştir. 

Hava  Kargo Taşımacılığı

Üretkeniz.biz olarak Sabancı Üniverstesi ev sahipliğinde '' Hava Kargo ''Taşımacılığı alanında sertifikalı eğitim programı düzenleyerek ilk mezunlarmızı verdik.  

© 2017 by Fatoş Somsa
 

 

532 283 02 69 

  • Facebook Clean